O nas 2023-09-21T14:58:54+02:00

Firma QUADRO Sp. z o. o Sp.k.

Kompleksowo zaopatrujemy firmy w elementy złączne, elementy technik nitowania, elementy pneumatyki przemysłowej, oraz oświetlenia LED. Wykonujemy także przeglądy i modernizacje instalacji pneumatycznych oraz oświetleniowych.
Działamy z partnerami w wielu gałęziach przemysłu maszynowego, kolejowego, samochodowego, budowlanego, lotniczego, spożywczego, medycznego, itd.
Jakość oferowanych towarów i usług jest dla nas priorytetem. Gwarancją jakości sprzedawanych towarów jest staranny dobór kwalifikowanych dostawców. Regularnie sprawdzamy procesy produkcji, dostaw i kontroli jakości u naszych dostawców.
Spełniając wszelkie oczekiwania naszych klientów traktujemy czynnik jakości jako priorytet we wszystkich obszarach naszej działalności.

Oferowane przez OUADRO Sp. z o.o. Sp.k. produkty spełniają wymagane normy oraz pochodzą od uznanych producentów krajowych i zagranicznych.
Staramy się w sposób profesjonalny i możliwie jak najszybszy realizować zlecenia naszych klientów i odpowiadać na zapytania ofertowe. Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dostosować nasze usługi i rozwiązania do najbardziej wymagających oczekiwań klienta. Zapewniamy pełną odpowiedzialność za terminowość dostaw i jakość towarów.
Firma posiada niezbędną powierzchnię składową i stany magazynowe, co umożliwia szybką realizację zamówień na terenie całego kraju.

Nasza oferta zawiera:

  • elementy złączne,

  • nitownice,

  • nity,

  • nitonakrętki,

  • elementy złączne ze stali A2 , A4 czernione,

  • elementy pneumatyki,( złączki, zawory, węże itp.),

  • sprężarki śrubowe i tłokowe,

  • siłowniki i sprężyny gazowe,

  • oświetlenie LED.

Źródłem naszego sukcesu jest starannie dobrana i wykwalifikowana kadra

Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi są zawsze gotowi udzielić natychmiastowej i fachowej informacji oraz pomocy w sprawach ważnych dla naszych klientów. Dewizą każdego pracownika jest: „nie ma rzeczy niemożliwych, ani zbyt trudnych do wykonania”; a każde, nawet najbardziej wymagające zadanie jest dla nas wyzwaniem.

Kamil SuskaPrzedstawiciel Handlowy
602 687 670
kamil.suska@quadro-serwis.com

ISO 9001:2015

Stale pracujemy na opinię firmy godnej zaufania i rzetelnego płatnika wyznającego zasadę, że partnerska współpraca i obustronne zaufanie przyczyniają się do odnoszenia sukcesów oraz dynamicznego rozwoju. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie certyfikatu jakości ISO.